Sesja uwalniania emocji - Dlaczego warto skorzystać?

Emocje mają ogromny wpływ na sferę psychofizyczną. Czasem wystarczy nawet o czymś pomyśleć, aby pojawiły się konkretne odczucia. Stres ma niezwykle destruktywny wpływ na cały organizm, zaburza funkcjonowanie wszystkich narządów, odbija się negatywnie nawet na wyglądzie, postarza. Trzeba jednak wiedzieć, że stres sam w sobie nie ma żadnej mocy sprawczej. Wszystko zależy od tego, jak ktoś reaguje na czynnik stresogenny. To umysł wpływa na to, jak zachowa się ciało. Holistyczne podejście to podstawa, ciało i umysł muszą być traktowane jako jedność. Niezwykle pomocne są sesje uwalniania emocji, dzięki którym można odzyskać utraconą homeostazę i cieszyć dobrym zdrowiem.

Co warto wiedzieć o uwalnianiu emocji?

W świadomości mogą być zakodowane rozmaite przekonania, które mocno ograniczają samorozwój. Nie można cieszyć się pełnią życia, jeśli wszystko nie zostanie odblokowane. O wolności mówi się dopiero w momencie odkrycia swojego prawdziwego JA, ale nie może odbywać się to na drodze walki z samym sobą i otoczeniem. Bardzo niskie wibracje mają negatywne emocje, które wyżerają człowieka od środka, sieją spustoszenie w organizmie. Zamykają one na dobro, miłość, szczęście, zdrowie, obfitość i wszystko, czego człowiek potrzebuje, co zostało mu już odgórnie dane. Niestety wiele osób żyje w ciągłym śnie, ułudzie, nie bierze odpowiedzialności za własne życie. Skupianie się na negatywnych emocjach, ciągłe rozpamiętywanie przeszłości i martwienie się o przyszłość nie pozwala się rozwijać. Trzeba zaakceptować rzeczywistość, przestać walczyć ze wszystkim i wszystkimi. Obwinianie siebie i innych, ciągłe pretensje i osądzanie prowadzą donikąd. Sesje uwalniania emocji pozwalają na pozbycie się wszelkich blokad, przez które niemożliwe było doświadczanie piękna otaczającego świata. Dopiero pokochanie siebie sprawi, że będzie można obdarzyć miłością innych. Uwalnianie emocji pozwala na zgłębienie siebie, odkrycie swojego potencjału.

Czy warto zdecydować się na sesje uwalniania emocji?

Sesje uwalniania emocji to świetne rozwiązanie dla każdego, kto jest gotowy na przejście transformacji, zajrzenie do swojego wnętrza, odkrycie prawdziwych potrzeb. Za ich pomocą możliwe staje się odzyskanie zdrowia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Uczestnicy sesji odkrywają drzemiącą w nich moc radzenia sobie w każdej sytuacji. Zniknie problem z byciem przytłoczonym własnymi emocjami. Można uwolnić się od natłoku myśli, odzyskać wewnętrzną równowagę. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że od lat za niską jakość ich życia odpowiadają traumy z dzieciństwa. Za pomocą sesji uwalniania emocji można pozbyć się wszelkich blokad, przepracować traumatyczne przeżycia. Jest to też sposób na to, aby zacząć sprawować kontrolę nad swoimi emocjami, przejąć odpowiedzialność za własne życie. Sesje uwalniania emocji to droga do samoakceptacji, pożegnania się z ograniczającymi przekonaniami. Możliwe staje się wybaczenie sobie i innym, praktykowanie wdzięczności. Można odzyskać poczucie własnej wartości, otworzyć się na obfitość i poczuć chęć do działania.

 

 

 

 #Materiał sponsorowany

Prześlij komentarz

0 Komentarze