Perfumy damskie z feromonami

Feromony, to bardzo interesujące rozwiązanie, które ma nie tylko intrygującą historię, ale również bardzo mocne znaczenie dla pobudzenia pożądania, czy też podniecenia. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej ich znaczeniu, a także poznamy przykładowe perfumy, które mogą poszczycić się obecnością feromonów, poznajmy nieco więcej na temat ich struktury.

Feromony - czym są i co nas w nich pociąga?

Feromony, to lotne, choć niewidzialne substancje, które wydzielane są przez liczne zwierzęta w celu wzbudzenia pożądania. Występują one również u ludzi, choć nie są, aż tak mocne, jak mogłoby się wydawać. Istotne jest jednak to, że działają one tylko w obrębie tego samego gatunku. Zgodnie z przeprowadzonymi badania ich działanie jest proste. Poprawiają komunikację między osobnikami różnej płci, jak i zwiększają atrakcyjność. Innymi słowy stykamy się tutaj z naturalnym wabikiem. Jak więc dość łatwo można zauważyć, feromony to przydatne produkty, które dostarczą nam nie tylko wielu przydatnych aspektów, ale przede wszystkim pozwolą wyzwolić w partnerze miłość. Co ciekawe feromony nie są zapachem, przez co nie wiemy, czy je czujemy, czy nie. Oczywiście może pojawić się pytanie: Skąd pomysł na produkcję feromonów w laboratoriach? Naturalne feromony wraz z rozwojem cywilizacji uległy osłabieniu. Zbyt szybki, intensywny tryb życia, za dużo chemii w otoczeniu i jedzeniu – zmniejszają ich moc. Skutek? Docieranie do drugiej osoby czy budowanie relacji jest dziś znacznie trudniejsze niż dawniej. Z tego też powodu tak istotne jest ich stosowanie w perfumach, zwłaszcza jeśli chcemy przykuć uwagę płci przeciwnej. 

Zasada działania

Działanie feromonów jest udowodnione naukowo i z tym faktem nie można się kłócić. Jednakże to, z jaką intensywnością one oddziałują na poszczególne osobniki, to zgoła inna sprawa. Warto jednak wiedzieć, że u większości kręgowców za odbieranie feromonów odpowiada narząd lemieszowo-nosowy (VNO), który u człowieka występuje w formie szczątkowej. W efekcie tego, w stosunku do innych gatunków, człowiek nie opiera się tak mocno na feromonach. Co więcej, przez wzgląd na swoje zubożenie, występuje on u 47% dorosłych osób, z czego w większości stanowią tę grupę mężczyźni. Jednak u człowieka za odbiór feromonów odpowiedzialny jest nie tylko VNO, ale cały narząd węchu. W efekcie tego perfumy z feromonami mają na nas faktyczny wpływ i warto je stosować, jeśli chcemy poderwać inną płeć.

Główne wady i zalety

Niestety nawet tak doskonałe produkty mają swoje wady i zalety. Do pierwszej grupy przede wszystkim należy wrzucić dość sporą losowość, gdyż jak już wiemy istnieje szansa, że nasze starania nie zadziała na danego wybranka czy wybrankę. Co więcej, dość kłopotliwa jest też cena, gdyż należą one do droższych niż tańszych zapachów. Poza tym, nie mamy się już czego obawiać, reszta to czysta przyjemność i satysfakcja z kolejnych łowów oraz wzbudzania zainteresowania. 

Czas poznać topowe produkty

Pora rozpocząć swoją przygodę z najlepszymi damskimi perfumami z feromonami. Na pierwszy strzał idzie Love & Desire Gold Femme perfumy damskie z feromonami. Produkt ten wyróżnia się przede wszystkim pięknym zapachem, jak i dość sporą intensywnością. Aktualnie jest on uznanych jako jedne z najlepszy na rynku, co potwierdza wielu zadowolonych mężczyzn i kobiet. Dodając do tego atrakcyjną buteleczkę, zyskujemy prawdziwego przyjaciela, na niejeden wieczór. 

Kolejną propozycją jest Love & Desire perfumy z feromonami dla kobiet. To bestsellerowa kolekcja pełna bogatych zmysłowych aromatów, która wyróżnia się nutami cedru, porzeczki, klementynki, a także licznych kwiatów. Całość stanowi niebywałe połączenie, jak i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Koniecznie musisz ich spróbować. 

Perfumy z feromonami nie zawsze muszą być zapachowe. Tak też jest w przypadku Love & Desire perfumy z feromonami dla kobiet. Dostajemy tutaj bardzo skuteczną mieszankę czystych feromonów w postaci bardzo skoncentrowanej, dzięki czemu można ją stosować bez żadnych oporów i to w dużych ilościach.

Idąc dalej mamy PheroStrong Exclusive perfumy z feromonami damskie, czyli popularne mieszanki prawdziwych feromonów tworzy również marka PheroStrong. Perfumy z feromonami PheroStrong Exclusive tworzą wyjątkową mieszankę zapachową o głębokim, kobiecym aromacie paczuli, jaśminu i wanilii. Całość jest bardzo kobieca i bardzo urzekająca. Koniecznie musisz ich wypróbować. 

Na sam koniec zostawiliśmy coś intrygującego. Obsessive Spicy z feromonami to pierwsza marka z najlepszą ofertą, która wprowadziła kosmetyki erotyczne wraz z bielizną. To nietypowe połączenie daje bardzo zadowalające skutki, które na długo zostaną w Twojej pamięci.

Pora na podsumowanie — dlaczego warto używać feromonów?

Zasada jest prosta, ludzkie feromony są dość słabe, a regularne dbanie o higienę w żadnym wypadku nie pomaga w ich utrzymywaniu się na skórze. Z tego też powodu, jeśli chcemy wyróżnić się na tle innych osób, dobrze jest mieć taki produkt na swojej toaletce. Na pewno nie będziecie żałować jego posiadania.

 

 

 

Prześlij komentarz

0 Komentarze